Titles you rated
There Will Be BloodRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Ivan's ChildhoodRated ★ 4.0
AlphavilleRated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.5
Do the Right ThingRated ★ 4.5
La HaineRated ★ 5.0
It's Such a Beautiful DayRated ★ 3.5
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
BrünoRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.5