Movies
Ratings
78
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 0.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 0.5
SunnyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0