Movies
Ratings
51
Peppermint CandyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0