Movies
Ratings
136
Life of PiRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
...ingRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Hula GirlsRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 4.0