Movies
Ratings
324
Don't Look UpRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5