Movies
Ratings
578
Break OutRated ★ 2.0
Slow VideoRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
The NegotiatorRated ★ 2.5
Mr. Canton and Lady RoseRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.5
The MissionRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Scream 2Rated ★ 2.0