Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0