Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Love, SimonRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0