Titles you rated
Eagle EyeRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0