Movies
Ratings
467
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Bring It On AgainRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 5.0
The Bounty HunterRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 5.0
Charlie BartlettRated ★ 4.0
The Art of Getting ByRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Magic MikeRated ★ 1.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0