Movies
Ratings
20
AvatarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Rocky VRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0