Titles you rated
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Long Way HomeRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 2.5
Air DollRated ★ 2.5
HallelujahRated ★ 3.0
A Bold FamilyRated ★ 2.5
Family TiesRated ★ 3.0
ElfRated ★ 2.5
CartRated ★ 3.5
Wedding CrashersRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 2.5