Titles you rated
NoelleRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
HolidateRated ★ 2.0
Instant FamilyRated ★ 4.0
The High NoteRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
The SwitchRated ★ 2.0
Dirty GrandpaRated ★ 1.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
Let It SnowRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
KlausRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Last ChristmasRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Mother's DayRated ★ 3.0