Titles you rated
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 2.0
Love That Makes You CryRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0