Series
Ratings
463
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
직장인들Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 3.5- School 2Rated ★ 4.0
- School Season 1Rated ★ 4.5
All About EveRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
- The Path to GloryRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
MRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 4.5
TomatoRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5