Movies
Ratings
445
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 0.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 0.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0