Movies
Ratings
339
28 Years LaterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0