Titles you rated
RockyRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 5.0
Ashes of TimeRated ★ 5.0
He's a Woman, She's a ManRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The Chinese FeastRated ★ 4.0
Napoleon DynamiteRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
First BloodRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.0
The Evil DeadRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
CarnageRated ★ 3.0