Movies
Ratings
781
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0- Murder ReportRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 0.5