Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0