Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
The PenguinRated ★ 4.0