Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
RedRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
GantzRated ★ 2.0
Lost in TranslationRated ★ 2.0