Titles you rated
The ProposalRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Tokyo TribeRated ★ 2.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
I'm Not There.Rated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
The Devil's DoubleRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
La BambaRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5