Movies
Ratings
311
Mickey 17Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5