Titles you rated
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0