Titles you rated
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 3.5