Movies
Ratings
177
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.0
AlienRated ★ 1.0
Taxi 4Rated ★ 3.0
Wild Wild WestRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0