Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
ReplicasRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 5.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
After the RainRated ★ 5.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.5