Series
Ratings
174
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Your Home is My BusinessRated ★ 5.0
CitrusRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0