Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.5