Movies
Ratings
437
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Deep WaterRated ★ 2.5
John WickRated ★ 2.5
MoonfallRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.0
The Last DuelRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 5.0