Titles you rated
The MandalorianRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
My MisterRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.5
The WitcherRated ★ 3.5- The Get DownRated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 0.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Nip/TuckRated ★ 3.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 4.0