Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0