Movies
Ratings
882
Take Care of My CatRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Caught StealingRated ★ 4.0
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 3.5
DropRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
HereticRated ★ 2.0
A Real PainRated ★ 3.0
A History of ViolenceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 2.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5