Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 4.5
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Too Bright For RomanceRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
The Legend of Hao LanRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Wok of LoveRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0- 세계테마기행 - 낭만 알프스 기행, 스위스Rated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5