Titles you rated
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 2.0
HowlingRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
HopeRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5