Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
Ghost ShipRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 3.5
GothikaRated ★ 2.5
King of ThornRated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 5.0
The Amityville HorrorRated ★ 2.5
MirrorsRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 4.5