Movies
Ratings
782
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
SteelRated ★ 2.0
A Man Called HeroRated ★ 3.0
CatwomanRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
GeochilmaruRated ★ 1.0
RamboRated ★ 2.0
BeowulfRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 2.0
Robin HoodRated ★ 3.0
The Green HornetRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0