Movies
Ratings
147
LucyRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0