Movies
Ratings
753
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
SakuranRated ★ 2.5
PhilomenaRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.0
BeginnersRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Sisters on the RoadRated ★ 2.5
The Best OfferRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
The StudentRated ★ 4.0
Rachel Getting MarriedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.0
Milky Way Liberation FrontRated ★ 4.5
HitchRated ★ 2.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0