Titles you rated
TenetRated ★ 3.0
The Curse of La LloronaRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The NunRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0