Series
Ratings
18
The World of the MarriedRated ★ 0.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- VRated ★ 2.5