Series
Ratings
292
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 2.0
Banshaku no RyuugiRated ★ 2.0
Beyond the BarRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
Blood FreeRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.0