Series
Ratings
14
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5