Movies
Ratings
58
WhiplashRated ★ 5.0
Sleeping with Other PeopleRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 0.5
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
LooperRated ★ 5.0