Movies
Ratings
39 The Greatest ShowmanRated ★ 3.5 The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
 DunkirkRated ★ 3.5 DunkirkRated ★ 3.5
 HerRated ★ 4.5 HerRated ★ 4.5
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0 The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
 PapillonRated ★ 3.5 PapillonRated ★ 3.5
 TrumboRated ★ 3.5 TrumboRated ★ 3.5
 The UnjustRated ★ 3.5 The UnjustRated ★ 3.5
 Be with YouRated ★ 3.5 Be with YouRated ★ 3.5
 1987: When the Day ComesRated ★ 4.0 1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
 Confession of MurderRated ★ 1.0 Confession of MurderRated ★ 1.0
 Catch Me If You CanRated ★ 5.0 Catch Me If You CanRated ★ 5.0
 RatatouilleRated ★ 4.0 RatatouilleRated ★ 4.0
 Kung Fu PandaRated ★ 4.0 Kung Fu PandaRated ★ 4.0
 Nameless GangsterRated ★ 4.0 Nameless GangsterRated ★ 4.0
 A Werewolf BoyRated ★ 1.0 A Werewolf BoyRated ★ 1.0
 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.5 Iron Man 3Rated ★ 4.5
 The ChaserRated ★ 4.0 The ChaserRated ★ 4.0
- Take OffRated ★ 3.5
 Iron ManRated ★ 4.5 Iron ManRated ★ 4.5