Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 2.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 1.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0