Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 1.0
HopeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0