Titles you rated
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Hard HitRated ★ 4.0
Me and MeRated ★ 3.5
CrawlRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
PipelineRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 3.0
The Golden HolidayRated ★ 2.0
Man of MenRated ★ 3.0
Ordinary PersonRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5