Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 3.0
Fly Me to PolarisRated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 4.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.5
The 13th WarriorRated ★ 4.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 3.5
The Last StandRated ★ 3.0
RidersRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
WindtalkersRated ★ 3.0
Winners & SinnersRated ★ 3.0